Reakcia na: BB-Schuhu #55378:
Neviem,či DPMBB si len robí dobrý deň z ľudí,že sa nedá dobíjať karta v trolejbusoch u vodiča,ale včera som nastupoval do trolejbusu a pani predo mnou si nabíjala kartu. Ako ste spomenuli tie lístky pri prvých dverách,že niekomu dá a niekomu nie. Nedá to niektorým preto,lebo pokiaľ máte mesačník,tak vám nevydá lístok. Pokiaľ nemáte mesačník,tak vám vydá lístok. Postupne pribúdajú čítačky pôvodom z DPMBB do autobusov SAD Zvolen,je pravda,že raz za čas sa stane,že nejdú, pretože niekedy odmietajú aj zareagovať po zapnutí pokladní,teda raz sa mi to stalo v ZV-345CN, nastúpil som tretími dverami a na displeji svietilo: Použite inú čítačku. Jedného dňa určite budeme mať kvalitnú MHD, síce kedy,to nikto nevie.
superbiker
Pozeral som tú NAD Nová Baňa - Šaľa a navigácia vyhodila čas autom na 55 minút, takže tých 70 min. je ešte reálnych +8 min. na prestup v NB a + 8 min. na prestup v Šali. Ale vieme, že žiadny vlak nepríde nikde načas, takže .......
Osobne som fakt zvedavý na tie reálne časy (ne)meškaní po 12.6. na 130/150/170 tke.