Želám vám šťastný nový rok.A inak Mimi tým si chcel povedať že nie som normálny.nemohli by sme tento spor vyriešiť mierom aj ked viem že tento spor som zacal ja.ako sa rozhodnete to je vaša vec ale prosím odpíste čo najskôr nechcem a ani vy určite nechcete začať nový rok nejakou blbou hádkov kvôli trolejbusom.čakám na vašu odpoveď na tomto fóre.
Majkl
Re #5491 Ikarus WRC: posledný krát sa vyjadrujem k tejto téme: mám taký pocit, že nie my sme trolejbusofili (ja teda určite nie), skôr ty si extrémistický autobusofil. A to je teda úroveň, porovnávať 16-ročný trolejbus s 900-vkovou Karosou.