Reakcia na: C4H8Cl2S #53409:
Ty nie si schopný pochopiť, že:1) V mojej firme nad sebou nebudem mať 10 - 15 excentrických psychopatov, pretože to systémovo nie je možné.
2) Keby som pracoval v ľubovoľnej firme, kde by som nad sebou mal 10 - 15 excentrických psychopatov, tak z nej odídem a nebudem kričať, že ich majú vymeniť a zavrieť, keď je to systémový nedostatok.
Tvoje "riešenia" sú absolútne odtrhnuté od reality.
BB-Schuhu
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...