Reakcia na: Petik #53296:
Ešte je tam jeden výťah, ktorý je v obchodnom centre zašitý až za eskalátorom, ale keďže je za rohom bez akejkoľvek navigácie, že je tam (nie to ešte, že by sa tam priamo navádzali vozíčkari a pod.), tak ho ľudia objavia len náhodou cestou na toaletu alebo v spodnej stanici, pri výstupe z eskalátora. Stále však treba prechádzať cez celé centrum, takže čas a dĺžka premiestňovania sa zvyšuje. Nehovoriac o tom, že niektorí cestujúci potrebujú čo najrýchlejšie prestúpiť medzi jednotlivýcmi dopravnými systémami a prípadne to potrebujú absolvovať aj s batožinou. Skrátka obrovská "podpora" v používaní verejnej hromadnej dopravy.

draxter