Reakcia na: 810zssk #53240:
No je v tom slušný hokej. Treba jedného spoločného objednávateľa a síce dopravnú autoritu. Mal to Smer zmastiť kým vládol sám a nie teraz zbytočne vysvetlovať členom dvoch strán, kde sa nevedia vyjadriť, občas ani porozumieť a posmešne sa im hovorí "krížovkári" a "fóliovnikári". Dopravná autorita bude pri najlepšom pri tomto "spřežení" iba v predvolebných sľuboch do volieb 2020 a či bude vôbec konečne realizovaná závisí od zloženia vlády, ktoré bude zas iba o "kompromisoch".V súčasnosti si môže Slovak Lines predávať ale aj lístky podľa vlastnej tarify, ktorú má na území BSK nie? Či už iba zónové lístky u nich platia?
Petik
Rad by som videl grafikony jednotlivych liniek. A tiez by ma zaujimalo, ktora linka to zachadzala cez plavaren. Tipujem, ze to bola 8.