Reakcia na: LUK #5246:
No "zlatanina" to teda bola,este ze som si to vzapäti vsimol,ked to tam nabehlo,inak neviem..? Ale ked som pisal text,tak to bolo O.K. Ktovie,preco tie sipky nevzalo? Nimi som chcel ohranicit zvyraznenie slova. Uz ste sa niekedy niekto s tym stretli? No neva,spytame sa niekedy na to administratora,"preco to"?
ale červený nick mám v kontaktoch iMHD v ľavom stĺpci
LUK
L6: ZV1518 (dočasne za 1516)
L7: 1504, 1526 opäť komplet kĺbatá sedmička
L22: 815AF
L43: 542AI
L98: 091AG
L100: 516AI
Dnes som chcel využiť fantómový spoj L99 o 14.30, no on NEŠIEL! Že vraj Tesco zrušilo objednávku...
Veselé Vianoce a veľa úspechov v novom roku všetkým ľuďom dobrej vôle želá dispečing bb.iMHD