Reakcia na: mimi #5202:
Ale nic supertajne,ale naco ich mame predom "vyplasit" a prezentovat to tu,ked sa mozme najprv v uzsom kruhu poradit,vymysliet strategiu na nich,a potom na nich "uderime"..!
#sta
dik za pozvanie ale asi nie. ? . ale prajem pekne Vianoce;)
LUK
245AY - štandartná L55
521AI - štandartne začínajúci nočák ?