Inak,musim sa Vam vsetkym priznat,ze som vyvinul urcitu iniciativu tak trochu "poza chrbat Vas vsetkych",je dohodnute aj urcite blizsie nespecifikovane stretnutie,tak viac budem informovat na stretnuti 26-teho,a tam aj dohodneme,kto by tam este chcel a mohol ist,dobre?
Kami
Urcite sa nebudu vracat prenajate vozidla. To je hlupost. Jednoducho tu bude najmladsi a najlepsi vozovy park autobusov. Len za aku cenu.