Reakcia na: Danny #5172:
Nuz,aj palica ma dva konce.. Mozno by bolo dobre pozriet sa na "zubok" aj prepravcovi.. Nenapada Vas v tejto suvislosti analogia s kauzou Slovnaft..? Tam je tiez managmentu akosi malo.
asi mu chce Sad takto chce vzdat hold za vsetky tie roky sluzby

Jozef
Výsledok je tu, bohužiaľ zlý. MZ nechce dotovať dopravu, ktorá je v súkromných rukách a kde nie sú prehľadné finančné toky, Škoda, že po roku 1989 nevznikol samostatný DP riadený mestom. Prichádza katastrofický scenár, ľudia budú platiť a platiť, lebo súkromník je vždy nenažratý a výsledok nebude dobrý. Také mesto ako je BB si toto veru nezaslúžila.