Nejak ste vsetci "vytazeni",este som tu nezazil 26 hodin bez prispevku..
uz som myslej ze nastala cenzura a forum odfiltrovali
Ale neverím, že by sme mali tretiu nočnú linku a ešte aj bezplatnú ?
Danny
Dnes som videl uchvatny tabulovy oznacnik linky 22. Cca 13:15 na Rudlovskej isla mala Karosa, ta polepena reklamou na casopis LIVE. Neviem ci bola cedula aj inde ako v predu (asi nie), no na nej bolo napisane, ze konecna zastavka linky 22 na Dumbierskej heh
Mozno sa od januara spat k tej trase vratia- ako ked stavali maly severny obchvat ?