Reakcia na: mirkobb #5085:
samozrejme pripravujeme dopravácke stretnutie počas sviatkov. čítaj nás a dozvieš sa kedy a kde. ?
Vsak idu vanoce treba ludi nahnat na nakup.
. Inac dnes na Kupelnej mal havariu nejaky bus mhd nevie niekto o aky sa jedna?
PIT
Inak dnes sa stal taký malý zázrak, keď v trolejbuse bolo spustené vykurovanie - išiel možno len jeden ohrievač, ale hneď to bolo príjemnejšie ?