Reakcia na: Kami #4927:
asi pred štyrmi rokmi som sa pýtal na "gé-óčkové" trolejbusy v Kremničke a povedali mi aj také, ktoré mali starý lak a nedotknutý interiér (ale zrejme im opravili výzbroj a pod.)Re #4954 Kami: presne tak. To, že zrušia "7 liniek" je len na vyplašenie a upozornenie cestujúcich. Veď z hľadiska úspory predsa nie je jedno, či zrušia linku 23 alebo 22. Samozrejme, je možné, že dôjde aj k zrušeniu celej linky (napr. 32, 100 a im podobné), ale skôr sa domnievam, že obmedzenie bude skôr vo forme celoplošného škrtania (menej spojov cez víkend a v sedle pracovných dní). Každopádne, verím, že poslanci sa zobudia a takýto rozpočet nepríjmu a tým pádom nebude musieť dôjsť k žiadnym obmedzeniam.
pojdem autom a chcem vyrazit o 13tej. Uz si viem predstavit ten organizovany chaos v pondelok
Kami
Ratanie liniek, ak viacere su len odvodenie, je len hra. Nevieme aka je rentabilita jednotlivych liniek. Niektore su zastupitelne, inde treba vyriesit obsluhu. Ked su ziskove linky, musia ostat aj stratove. Jednak kvoli obsluhe a MHD tu nie je na zisk.