Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Dopíšte niekto predošlú info do tej novinky o dotáciách na hlavnej stránke.

mimi: čítaj pozorne, ja som nepovedal, že to vidím z okna.:-)
POZOR! VÁŽNE!

Decembrové zasadnutie MsZ, na ktorom sa bude prerokovávať

NÁVRH ROZPOČTU MESTA na rok 2005

sa uskutoční 21.decembra 2004.

Občania mesta majú voľný vstup na galériu Veľkej siene, odkiaľ môžu priebeh zasadnutia sledovať.
Reakcia na: Majkl #4902:
Spominany prispevok #4860) som si precital.

Bohuzial sme v EU a musime plnit ich kriteria, ak nechceme dostavat zbytocne pokuty (ktore zas budeme musiet zaplatit).

Na druhej strane momentalne na 'rozdavanie' penazi niet, casy ked bolo na vsetko su davno prec (aj ked si myslim, ze za 15 rokov po novembri '89 bolo casu dost s tym aspon nieco spravit). Nasa ekonomika sa sice pohla smerom dopredu, ale este stale mame deficitny rozpocet (co je pre postkomunisticke krajiny typicke) => nieje schopna vyprodukovat tolko, aby bolo i na skostvo, zdravotnictvo, dopravu, soc. system, tak aby obcan nebol zbytocne zatazovany. A ak chceme prilakat investorov, tak asi lepsia metoda = danove prazdniny nieje. I ked ja som proti tomu (tie peniaze, ktore mohlo dostavat mesto uz nikto nevrati). Napr. opat uvediem priklad z KE. U.S. Steel zaplatil dan vo vyske 250 mil. Sk. Dohodol sa vsak s vladou, ze tie peniaze 'vrazi' na dostavbu zimneho stadionu, ktoreho nedokoncena stavba uz strasi dobrych 7 rokov. Vlada suhlasila a stavia sa. Myslim, ze takto by to mohlo nejako fungovat. To co sa vyrobi doma, nech zostane doma. Bohuzial sa cela decentralizacia urobila tak, ze dali sa iba kompetencie a peniaze na start uz nie.
Luk poobede sa tam zberam pozriet to a tak ma mozes vyzerat z okna 😃
L98: 034BM

Drôty okolo Tesca už chytili hrdzavú farbu.:-) Naši vrchári využili výluku na údržbu.
L2: 006AG, 026AV
L3: 542AI, 460AI

mimi: Mám to kúsok od domu, takže priebežne tam odskočím, lebo je hrozná zima:-).
Luk dnes budes sledovat prepajanie trate osobne? Ak ano rad by som sa pridal
Výluka fičí naplno. Napätie je vypnuté, ale vedenie je zatiaľ kompletné.
Reakcia na: TeBeCe #4911:
Neviem, aký s tým má súvis bratislavská 14-ka. Ako si to vy tam pomenujete, je váš problém, ale ak my sme si niečo označili ako GO, tak nemôžme označiť ako GO aj niečo iné! Chápeš čo chcem povedať?
Reakcia na: LUK #4910:
"Práve sa nám ulicami mesta preháňa bratislavská 14Tr-ka po GO bez ev.č."
Ziadna GO, ale rozsirena VP, tak neviem kto tu pise bludy ?
TeBeCe: asi ma už kopneš do zadku, ale stále sa mi to nepáči 🙂
takže stručne a jasne: 2/97 VP+obnova laku, 11/04 GO 🙂
Ide o hranie so slovíčkami, ale nie je dobré pod jedným pojmom viesť dve rôzne veci. Ak za GO označíme to, čo spravili na väčšine Tbusov, tak to čo spravili na 1001-ke v roku 97 určite nie je GO. Ja viem, som nezmyselný puntičkár, ale čo už so mnou... ?
Majkl: Nezabudni, zajtra... :-):-) Alebo aj dnes večer.:-)
Reakcia na: Danny #4895:
Sipkova ruzenka nam zaspala (alebo nam zaspala v novych autobusoch) hehe
Luk len sa pytam, aby auta napriklad nezavadzali Elzakom pri praci ale neber to supervazne 😃
Vie mi niekto povedat ci bude v ten dany den uzatvorena Kralova aj pre osobne auta
Reakcia na: Kami #4885:
Som zvedavý, ako pokryjú výluku v pracovný deň kedy potrebujú 9 kĺbákov a majú 2 kĺbáky a 6 sól... Alebo sa nevypíšu zálohy? A to ani nespomínam, že sú vozy aj v dielni... To zas bude vyzerať... ?
Spätne čítam po sebe a nejako si nerozumiem... Dúfam, že myšlienka sa z toho dá vystopovať... ?

Nové vozy sú stále ešte na českých číslach. Dnes do rána nocovali vo vozovni a cez deň sa premávali po meste.

L20: 996BS 🙂
L98: 092AG
Reakcia na: eMareq #4901:
áno, toto je pointa, preniesť finančnú ťarchu zo štátneho rozpočtu na občana (viď #4860). A pritom firmy s miliardovými ziskami ich v pohode odlievajú do zahraničia a tešia sa z daňových prázdnin.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.