radsej mali linku 22 predlzit po Rakytovce,a linku 21 ukoncit v Radvan parku,pripadne mohla robit okruh,zbehnut dole Radvan parkom,a vychadzat na Śladkovicovú popri Tesku,obsluzila by zastavku medzi Teskom a Nay. Aj ludom by bodlo vhod priame spojenie so Sasovou. A nie komplikovane ukoncovanie 22 raz vo vozovni,raz v Radvan parku. A teraz budu na smer Kremnicka-Rakytovce jazdit vsetky busy len po Sladkovicovej-2 aj 21 aj badinsky bus.Zbytocne vela busov na jednej ceste v jednom smere.
fragma
http://bystrica.sme.sk/c/6824163/obyvatelia-banskej-bystrice-sa-vracaju-k-jaskyniam.html
Ďalšia možnosť prístupu na akciu je cyklobusom zo Strieborného námestia o 7.30 do sedla Malý Šturec a odtiaľ nenáročnou trasou bicyklom.
Ja len doplním, že v CP cyklobusu predsa len najnovšie figuruje aj nácestná zastávka "Harmanec, jaskyňa" 8:10
Situácia cyklobusu z nedele:
Šachtičky: 5 cestujúcich 4 bicykle