Reakcia na: 810zssk #48852:
V utorok ked som cestoval, klasicke pokladne boli zavrete (vraj docasne) a za nimi sa zboku vchadzalo cez fotobunkove dvere do spominaneho odbavovacieho priestoru s prepazkami aj s tabulou odchodov. Tak to by mohlo byt ono...
fragma
No ale ako sa dostanú obyvatelia Nového Sveta cez víkend na prvé ranné spoje z AS/ZST BB, keď prvý harmanecký spoj 601454/4:44 (aj malachovský) dostal kladivko 4:55/56x, pešo na MHD do Karlova