Reakcia na: tomekbb #48469:
V BB stoji autobus na kazdej zastavke? Ved to nerobia na 100 % ani v Nitre, kde dopravca dba na standardy kvality.
Predpokladám, že sa išlo na základe kľúča že ktoré vozy mali ako posledné GO, resp koľko km mali najazdené alebo v akom technickom stave boli.. ale aj tak keď je tu už 19 fungl nových sól, tak asi skôr mohla byť snaha zachovať viac 15Tr? A 14Tr odpredať, ak boli na tom tak dobre, že by bola škoda likvidovať..
tomekbb