Ako sa vyvija kauza Ilias? Teraz su na 22 stabilne solo vozy a na Ilias, most sa jazdi?
Predpokladám, že sa išlo na základe kľúča že ktoré vozy mali ako posledné GO, resp koľko km mali najazdené alebo v akom technickom stave boli.. ale aj tak keď je tu už 19 fungl nových sól, tak asi skôr mohla byť snaha zachovať viac 15Tr? A 14Tr odpredať, ak boli na tom tak dobre, že by bola škoda likvidovať..
PIT
http://www.railpage.net/modules/news/article.php?storyid=2550