Myslím, že z uvedeného vyplýva, že vznikajú určité pochybnosti o svojprávnosti primátora, a preto by sa malo začať uvažovať o jeho odvolaní a o termíne predčasných komunálnych volieb... Jediným ospravedlnením by hádam mohlo byť, ak by vyšlo najavo, že sa práve nachádzal v stave silného alkoholického opojenia.
PIT
Jediné, čo k tomu možno povedať je, že ľudí, čo sú vo vedení mesta, treba defenestrovať za maximálny nezáujem o kvalitu života v meste, trvalé znižovanie jeho kreditu a postupné zakopávanie pod zem a najlepšie im zakázať vstup do BB aspoň na 10 rokov.