Podľa info z dopravného servisu o 16:00 boli zvyšky Citelisu ZV-236CN prepravované po R1 do Žiaru nad Hronom, obvykle ako to býva aj pri ostatných vážnych nehodách.
O budúcnosti autobusu asi bude mať veľké slovo poisťovňa, aj keď technicky sa dá spraviť čokoľvek (napr. aj výroba nového predného článku). Otázne ale je, či v prípade, ak dôjde definitívne k vyradeniu vozidla, peniaze budú musieť byť vrátené EÚ.
O budúcnosti autobusu asi bude mať veľké slovo poisťovňa, aj keď technicky sa dá spraviť čokoľvek (napr. aj výroba nového predného článku). Otázne ale je, či v prípade, ak dôjde definitívne k vyradeniu vozidla, peniaze budú musieť byť vrátené EÚ.
a nasledne uprav
aress
http://krimi.noviny.sk/nehody/08-01-2013/prva-sprava-v-banskej-bystrici-spadol-autobus-do-potoka.html