Blog cestovanie do B.Štiavnice vlakom
"Recept na to, ako ľudí odnaučiť cestovať vlakom"
http://banskastanica.blog.sme.sk/c/314757/Recept-na-to-ako-ludi-odnaucit-cestovat-vlakom.html
Som zvedavy ci sa nieco zmeni na linkach 602411, 611413 (a inych napajacich liniek) ?
"Recept na to, ako ľudí odnaučiť cestovať vlakom"
http://banskastanica.blog.sme.sk/c/314757/Recept-na-to-ako-ludi-odnaucit-cestovat-vlakom.html
Som zvedavy ci sa nieco zmeni na linkach 602411, 611413 (a inych napajacich liniek) ?
fragma
http://bbonline.sk/foto-v-banskobystrickej-mhd-dalsie-nove-autobusy/
http://www.bystricoviny.sk/uncategorized/banska-bystrica-ma-14-novych-nizkopodlaznych-klbovych-autobusov/
http://bystrica.dnes24.sk/dobra-sprava-pre-cestujucich-do-ulic-vyrazi-14-novych-autobusov-mhd-146742
Pripajam aj moje foto
na 10 minut pred 14:30 som ich este stihol na namesti a potom...
http://postimage.org/gallery/lgr3212/f844d611/