citelisy-harmoniky sú tu už v plnom počte, ale aby sme sa vyhli ďalším otázkam kedy pôjdu do prevádzky - od príchodu do zaradenia to tu trvá väčšinou cca 4 týždne!!! a vzhľadom na to aký máme teraz dátum a že druhá várka prišla asi včera alebo predvčerom a predpoklad, že nebudú tie vozy na dva razy zaraďovať, môj odhad (a myslím že dosť dobrý) najskôr začiatok januára 2013


810zssk
Kazdopadne, nemyslim si ze dopravca je ten kto by mal tvorit CP. Nevidim na to jediny dovod.