Reakcia na: hawkeye #48120:
Fíha, tak SAD Zvolen sa pochlapil. Ak dobre vidím, tak nakoniec majú spomínanú veľkú kabínu. Som zvedavý ako vyriešia EMtesty pri stredných dverách, či tak dementne ako to je v krátkych šrotelisoch. Keď si niekto kupuje lístok, nie je šanca prejsť z predu dozadu. Agory to mali dobre vyriešené.
Ivan33
Citelisi na Pal ešte do Bystrice nedošli,aspoň teda do včera tu určite neboli-Citelisi kĺbové minimálne 7 kusov prídu z Vys.Mýta do Zvolena zajtra ? ?