Reakcia na: PFM #48001:
Veru, mali by jazdiť na "kvázyMHD" linkách, kde sú vhodné:Harmanec, Hronsek, Badín, Horné Pršany, Nemce, Selce, Baláže, Lukové, Zolná, Kováčová, Sliač, Veľká Lúka, Donovaly, Šalková, Môlča, Lukavica. Ale rozhodne nie na expresoch ZV-BB.
fragma
Pri L33 sa nemá udávať "Partizánska cesta" (chodí natrvalo cez Jesenský vŕšok, takúto zast. nemá),
pri L42 sa nemá udávať zast. "park. Mičinská", nie je tam ukončený/nezačina ani jeden spoj (Tč zast. z CP sa odstránila tuším teraz od 1.9.12),
zast. Nám.Ľ.Štúra by sa mala volať už: "Nám.Ľ.Štúra Kaufland" (to iste aj v hlásení zastávok, aj Kúpelná/Zv.c. TESCO)
Ten NAY ELEKTRODOM pre L2,4,5 ešte trpím, možno sa práve teraz znovuobnoví...