Reakcia na: BB-Schuhu #47961:
no to sa pozriem na tú obchádzku
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?
samozrejme aj s foťákom... len relevantnejšie by bolo.. kedy sa to intergalaktický doprava odváži oznámiť ? ?

fragma
http://bystrica.dnes24.sk/dobra-sprava-pre-studentov-isici-budu-plne-fungovat-uz-22-oktobra-144630