Reakcia na: PIT #47777:
takže správne som zistil, že nie je súčasťou tarify ani prepravného poriadku, a preto pre mňa NIE JE záväzný podľa zákona o cestnej doprave, a teda si NEMUSÍM časový lístok označiť. Revízor bude teda ťahať za kratší koniec. Diky za info, vlastne takto som si to nejako aj myslel, lebo ani balkánske dokumenty, ani web DPM ma nepresvedčil o opaku.Fragma: cestovný poriadok nie je dokument, ktorý by cestujúceho nútil k nejakým povinnostiam podľa zákona, jeho vydanie je plnenie povinnosti dopravcu s tým, aby podľa neho jazdil.
kvorka