Odchody cyklobusu mierne upravia
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
BB-Schuhu
http://bbonline.sk/cyklobus-zmenil-cestovny-poriadok-sluzbu-vyuzilo-uz-tisic-cestujucich/
"Do budúcnosti dopravca uvažuje s rozšírením týchto rekreačných služieb pre obyvateľov mesta aj o ďalšie vozidlá a nové lokality v smere na Brezno a Podpoľanie."
Áno, toto ma teší. Do budúcna bude potrebné v rámci udržania a zvýšenia atraktivity tohto produktu uvažovať o pridaní ďalších trás, resp. diverzifikovať tie súčasné a to napr. spôsobom, kedy by autobus robil rozličné trasy v sobotu a v nedeľu (sviatok). Iná (nákladnejšia) možnosť je pridať ďalší voz. Cestujúci by mal širší okruh možností a dá sa povedať, že celé leto si môže plánovať rôzne trasy.
Súčasnými cyklobusmi je obslúžená oblasť Kremnickch vrchov, Veľkej Fatry a Starohorských vrchov. Bolo by vhodné, keby túto paletu doplnili aj spoje obsluhujúce oblasť Poľany a Nízkych Tatier (povedzme aj vzdialenejšie ciele za Breznom), pochopiteľne už za vyššie cestovné ako 1 €.