Zážitok z dneška:
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
BB-Schuhu
Dokončím dnešný príbeh cyklobusu. Spoj na Králiky odišiel z Ďumbierskej o 11:45 (s meškaním 45 minút), spoj na Šachtičky meškal už iba 10 minút. Nebudem sa čudovať, ak v najbližších dňoch dôjde opäť ku zmene CP.