Mohol by už konečne niekto šoférov z ZV-964CD (Králiky) upozorniť že spoj číslo 51 (19:00x na Kordíky cez Riečku a Králiky) má chodiť z nástupišťa 10 a nie 9? Ja som si za tie 4 roky každý druhý deň zvykol, ale keď vidím vandrákov ako sedia na 10ke a nič si nevšimnú tak to je celkom kruté. Keď som ja upozornil šoféra, robil sa že ma nepočuje.
SAD ZV neuzavrelo zmluvu o užívaní AS napriek tomu, že je to podmienka k vydaniu licencie..České ministerstvo dopravy ani vo sne nenapadlo, že žiadateľ o udelenie licencie neuzatvorí zmluvu s majiteľom autobusovej stanice (lebo to je Česko o prsia vpred ) a preto ich nenapadlo poslať dotaz majiteľovi AS či dopravca môže oficiálne využívať autobusovú stanicu
Habibi