Reakcia na: PIT #47535:
Presne, hovado hnusne, nie je ochotne lustit superlogicky zakodovane cisla liniek a prekladat ich do reci normalneho cloveka. Este by chcel uvazovat nad tym ako by sa to dalo spravit lepsie aby bol cestujuci spokojny, no fuj!
LUK
Nepravidelne-pravidelná linka Sliač,Tri duby-Banská Bystrica,ESC bude zajtra vo veľmi časných ranných hodinách opäť premávať. Vypravené na ňu bude "vozidlo" MIG-21. ?