Reakcia na: Danny #47494:
a nehovorím o tom, že SO stojí na súkromných pozemkoch, pretože Granvia na majiteľov výsostne serie a porušuje sa tým zákon. A prečasné užívanie? Je mi záhadou, ako je možné, že podľa tých rozhodnutí, ktoré tu boli aj prostredníctvom linkov uvedené, sa robilo predčasné užívanie verejnou vyhláškou - veď na miestne zisťovanie mali zavolať vlastníkov pozemkov - to ale neurobili. Takže ešte aby niekto toto nenapadol! ?


mirkobb
Aj z tohto krásneho filmu vidieť, že SO je veľkolepé dielo a že pri jeho výstavbe sa "nejednalo o nejaké fazuľky", ale že to je technicky náročné dielo a tak veľká vďaka patrí aj všetkým čo sa na jeho budovaní podieľali. Mesto BB, región a vlastne aj celé Slovensko dostalo týmto dielom prekrásny darček ktorého veľkoleposť, význam a prínos si možno (hlavne v BB) len málokdo uvedomuje. Som si istý, že keby sa to stavalo cez SSC ako sa pôvodne plánovalo, tak takto veľkoryso a hlavne prepracované do detailov by to určite nebolo, nehovoriac o tom že táto stavba by sa cez SSC dodnes ani stavať nazačala.
Vážny si už teraz v BB zaslúži sochu v nadživotnej veľkosti.