Reakcia na: wizard112 #47457:
áno, smerové budú zelené, ako pre R a D cesty. Trošku som googlil a podľa rozhodnutia o predčasnom užívaní stavby: „Cesta pre motorové vozidlá R1(I/66) Banská Bystrica – severný obchvat“ (už z názvu je zaujímavé, že aj cesta I. triedy) je jedným z objektov aj dočasná obchádzka na ceste I/66 ako bjekt 802-00. Tu je link: http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&ved=0CE0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.telecom.gov.sk%2Findex%2Fopen_file.php%3Ffile%3Dmdpt%2Fverejnevyhlasky%2Fvyhl_r1_bb_severnyobchvat_copu.pdf&ei=qkoSUN2GD6mB4gTx4ICoCA&usg=AFQjCNFpA-Xr9E_-KX-QHHU00pOldCbLWwAle dopravné značenie je vecou polície, takže možno to bude nahovno.
draxter