Reakcia na: draxter #47456:
Toto by bolo racionálne riešenie daného problému, ale pokiaľ viem, tak koniec R1 je až pri napojení na existujúcu I/66. Minimálne smerové tabule sa všetky tvária tak, že aj od Kurty ďalej na BR je to rýchlostná cesta.
fragma