Reakcia na: draxter #47456:
Hmmm... Ale čo keď niekto - nielen cyklista, ale najmä nákladiak, alebo nejaký pracovný stroj (napr. traktor, bager) potrebuje ísť do niektorého objektu v areáli cementárne ? Pôjde po R1 až pred Šalkovú a odtiaľ kusisko zas naspäť po jednosmerke ? Ani okľuka cez ulicu Na Hrbe a Cementárenskú nebude možná, lebo by zas len museli odbočiť do protismeru v tej novej jednosmerke !
brefos
http://www.sadzv.sk/?id_menu=0&module_action__199569__id_art=19375#m_199569