Reakcia na: infobus #47416:
Prepáč ale musím už zareagovať. Neviem ako ostatných ale mňa už dosť štve že všade otravuješ len s dotieravými otázkami na citelisy,, ak by vyšla najavo nejaká nová skutočnosť, tak na fóre a následne aktualitách to bude na imhd skôr ako hocikde inde...
810zssk