Reakcia na: infobus #47416:
Prepáč ale musím už zareagovať. Neviem ako ostatných ale mňa už dosť štve že všade otravuješ len s dotieravými otázkami na citelisy,, ak by vyšla najavo nejaká nová skutočnosť, tak na fóre a následne aktualitách to bude na imhd skôr ako hocikde inde...
draxter
L21 - ukončiť v RP Radvaň, ušetria sa zbytočné kilometre a aj sa lepšie využijú kĺbové vozidlá
L22 - až do Rakytoviec, veď PAL ex55 jazdí Sládkovičovou, takže budú mať spojenie aj so Zvolenskou cestou (čo je samozrejme plus)
...a k vyššiemu riešeniu: ešte keby tak dokončili cestu na Pršiansku terasu od vozovne a predĺžila sa linka 2 alebo 3 ?