Reakcia na: mirkobb #47220:
Vec sa ma tak, ze OP Doprava sa zrejme nevycerpa, najma kvoli chvalabohu asinerealizovanemu projektu tunela pod Bratislavou. Takze sa uvazuje co s tym. Cast isla do ciernej diery (projekty na pseudopodporu zamestnania mladych) a cast sa pouzije na normalne, odovodnene dopravne projekty, najma ta obnova vozidiel. To ze to ma ist do viac miest je nova info, ale velmi pozitivna. Osobne si myslim, ze sa bude prihliadat aj na to aky vozovy park maju jednotlive mesta. BB uz obnoveny vozovy park, navyse prave z eurofondov, tak uvidime ako sa to rozdeli, nejake klbaky by sa urcite hodili.
fragma
Inak na webe SAD Zvolen v prehľade liniek okresu Zvolen chýba linka 611404 http://web.sadzv.sk/pages/cest_pal/pal_zv_12/index.htm kde je toto? http://web.sadzv.sk/pages/cest_pal/pal_zv_12/61140401.htm (asi sa to zabudlo dať medzi tie obchádzkové linky od 8.5) a pod Breznom sú ešte duplicitne 7 týždňov staré aj nové CP liniek 603430 a 603436 (do 30.4. a od 1.5.) http://web.sadzv.sk/pages/cest_pal/pal_br_12/index.htm