Reakcia na: brefos #45834:
tak tak, až z Banskej Bystrice (prepojenie niektorých spojov) mimo časovania linky 605402 ?, dvojitá úvrať (vo Zvolene a v Šahách), nejakou novou jednotkou (840 snáď už z depa fiľakovo), cez parassapuszta-drégelypalánk sa nedá ? (čo by mohlo peážne prepojiť aj V.Krtíš, príp. Lučenec so Šahami, Čatou, či Budapešťou). Lenže stav trate, staníc, ochota spriaznených starostov, šahy už nie sú v BBSK kraji, sú iné väzby, skôr od levíc-želiezoviec, čaty, celé ma´darské pohraničie je umŕtvené (aj šomoška po 1.5. ?)... Ale ja by som si to vedel predstaviť, prechodiť menej využívané zastávky, mimo časových súbehov s autobusmi (príp. od vlaku prípojné busy do okolia)
a chce sa to bez väčšej diskusie, rýchlo riešiť, zvaliť na obce, ktoré si na to zvykli
S499.1023