Reakcia na: neoBB #45811:
to je preto, aby tam vlky nestali ?
(ten nový Hríbik z Jánskej doliny, doteraz bol 15:10 slivtour), potom 16:35 diaľkáč do RK a prestup na 601469, potom už len vlak 18:08 naokolo cez Vrútky s prestupom v nich...
brefos
http://bystrica.sme.sk/c/6147566/primestsku-dopravu-maju-okrem-zupy-platit-aj-mesta.html