Do Štiavnice bude jazdiť „kryštálový vlak“
http://ziar.sme.sk/c/6129681/do-stiavnice-bude-jazdit-krystalovy-vlak.html môže to vypadať naozaj zaujímavo. ?
http://ziar.sme.sk/c/6129681/do-stiavnice-bude-jazdit-krystalovy-vlak.html môže to vypadať naozaj zaujímavo. ?
BB-Schuhu
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=7757&secid=1
CNG autobusy v MHD Zvolen začali jazdiť tuším už niekedy okolo roku 1993.