Reakcia na: fragma #45733:
Vieš koľko teraz stojí bus medzi ZV-BB na zrýchlenom celý a zľavnený? Zľavnený viem že s čipovkou stál 0,58e, ale pri celom neviem. Ja cestujem vlakom, no teraz neviem čo je výhodnejšie.
, odtiaľ sa dá zísť z magistrály neznačkovane k tej Vere. Okolie je vera☺ zaujímavé
fragma