Reakcia na: Bosa Noha #45397:
Už máš odpoveď:„ Sťažnosť sme prešetrili. Vodič uviedol, že v danej situácii neurobil nič úmyselne a cestujúcemu sa ospravedlňuje.
Bolo mu dané písomné upozornenie za neuspokojivé plnenie pracovných úloh a za vynechanie zastávky mu bude krátená prémiová zložka mzdy.“
Agent007
moznosti je dost, treba hladat sposob ako sa to da a nie ako sa neda
prelozenie toho spoja L90 je nezmysel, ktorycm sa napraval dalsi nezmysel - posun spoja L21 presne do intervalu... raz spravia interval, aj to zle... ale holt kto nevie, nikdy dobre neurobi...