Reakcia na: fragma #45413:
klbak v Iliasi obci neotocis asnad ani neodboci pri konecnejmoznosti je dost, treba hladat sposob ako sa to da a nie ako sa neda
prelozenie toho spoja L90 je nezmysel, ktorycm sa napraval dalsi nezmysel - posun spoja L21 presne do intervalu... raz spravia interval, aj to zle... ale holt kto nevie, nikdy dobre neurobi...
To nie je pre jednotlivca, ale pre väčšinu zamestnaných ľudí na Zvolenskej ceste na 6:00, ktorých častokrát ignorujete (z minulosti hlavne BBDS), príchody 5.50, či 5.54 sú neskoré, na ranke treba byť aj o 5:45 na pracovisku.
fragma