Reakcia na: NOER #45313:
28.2.2008. Na verejnosť prenikli informácie, že vodič počas jazdy zatváral strešné okno dáždnikom, ako to skutočne bolo, to neviem. Cestujúci po nehode povedali, že ten konkrétny vodič jazdil veľmi rýchlo a nezodpovedne už aj predtým a takáto nehoda bola len otázkou času. Predpokladám, že autobus potom vyradili...
neoBB