CP kyvadlovej dopravy na SIAF už aj na bb.imhd
?
). 15.7.11 je zrejme 45 dní pred podaním návrhov zmien CP dopravcu správnemu orgánu pred ich schválením (to bolo pre ostatné linky, no pre tento zmluvný spoj to bolo už o týždeň), toľko som z toho vyčítal... ?
Petik
Inak ten zrast Bystrice a Zvolena moze ist cez Velku Luku a Hronsek a tak sa mrakodrapy letisku vyhnu.
Ak si nahodou pamatate, dakedy davno pred DominoForom existoval tyzdenik DominoEfekt a tam mali taky politicky komiks, kde buduce sumestie BB+ZV a buduce hlavne mesto podporovane Meciarom nazyvali "Bystlen Zvostrica". Potom vsak raz v parlamente hovorila Tothova alebo Keltosova Meciarovi "cela Bystrica je proti nam" a zachytili to ruchove mikrofony, tak v komikse vyfabulovali, ze Meciar uz bude podporovat zlucenie Zvolenu a Ziaru a toto nove hlavne mesto sa bude volat "Žialen".