Reakcia na: fragma #45154:
Je normalne, ze ludia nevnimaju linku 601463 ako MHD, ked to nema cislo. Nechapem, preco bolo treba zrusit tento snad jediny pozitivny napad CSAD BB.
).
, iba v hotovosti menej o 0.05€=0.35€). No ale čo Terasania, MHD výhodami len po/z Nábrežie (na AS iná tarifa). Predstavte si aj ľudí nad 70 rokov nastupujúcich na Sládkovičovej do rôznych zastávok, jeden po Štefánikovo nábrežie za 0.01€ (evidenčná MHD) a druhý na Bus-Stanicu (0.30€-VUC tarifa nad 70), no bude to zmätok, aby vodič vysvetľoval takéto absurdnosti a dôchodcovia sa naťahovali medzi sebou, prečo ten platil takto a tento tak (skoro nič) ?
fragma
Ja by som ich vedel zmazať: spoj 4w+12c (aspoň v "c") viezť z Roos.nem. vo "w" dráhe ešte na terasu (8:07x), s tým, že by chodil ešte jeden spoj z Terasy o 8:25x do Roos.nem. (medzi 7:21x a 9:35x ako v minulosti L 32 na Tajovského na vyučovanie začínajúce druhou hodinou na 8:50-9:00) a tam by prestojil na výkon spoja 14 o 10:22x. Ale to nezávisí odo mňa. Toľko úvaha...