Reakcia na: BB-Schuhu #45134:
Ešte doplním stanovisko VUC (oficálnou odpoveďou s hlavičkou cez e-mail, to predchádzajúce #45115 bol jeho doplnok cez mail na vyvstávajúce otázky):"Systém liniek nie je uzatvorený a v prípade akýchkoľvek požiadaviek a následovnom prerokovaní je možné v budúcnosti realizovať úpravu prímestskej autobusovej linky na úpravu tarify MHD. BBSK má naďalej záujem optimalizovať autobusovú dopravu v celom kraji."...
Takže nádej do budúcna je ?
naše elektronické označníky ?
fragma
V príspevku #45115 bod 3.) som myslel podvečerný spoj (v súčasnosti posledný) o 18:45xr/19:10xr, naznačil som VUC, či by nemohol chodiť denne (aj cez víkend namiesto L 13 18:17a/18:22aS), odpoveď - neefektívny.