Reakcia na: BB-Schuhu #45134:
Ešte doplním stanovisko VUC (oficálnou odpoveďou s hlavičkou cez e-mail, to predchádzajúce #45115 bol jeho doplnok cez mail na vyvstávajúce otázky):"Systém liniek nie je uzatvorený a v prípade akýchkoľvek požiadaviek a následovnom prerokovaní je možné v budúcnosti realizovať úpravu prímestskej autobusovej linky na úpravu tarify MHD. BBSK má naďalej záujem optimalizovať autobusovú dopravu v celom kraji."...
Takže nádej do budúcna je ?
naše elektronické označníky ?
BB-Schuhu
http://www.zssk.sk/sk/aktuality/tri-v-jednom--vlakom-na-letecke-dni-sliac-2011