Reakcia na: fragma #45115:
"Autobusová stanica nie je stanicou pre mestskú hromadnú dopravu, preto nemôže byť zahrnutá do tarify MHD." - Kriste, to je zvast! ? ? ? ?
Bus vyhráva, s Centrum/Kozáčeka do Radvaň TESCO 0.95/0.91€, zo stanice 1.10/1.01€ - ja som zvyknutý, že vlak je lacnejší, no tu to tak nebude
fragma