Reakcia na: irizar #44933:
Presne tak. Veľmi pekne "ďakujeme" podobným ľuďom - takéto fotky nemajú na internete čo hľadať. Ak chcel autor upozorniť na príp. ohrozenie bezpečnosti cestujúcich, tak mal použiť iný a serióznejší spôsob. A potom sa nečudujme, že keď si chce človek odfotiť autobus (čisto pre dobrý úmysel, len tak na pamiatku), tak sa nestretne s pochopením vodiča a častokrát aj s vyhrážkami a pod. !!!! ?
Inak tam jazdi minibus a nasledne vykona rozvoz vodicov. Rano je to presne naopak. Minibus pozbiera vodicov a nasledne vykona spoj na linke 3.
kvorka
Treba si uvedomiť, že všetko treba robiť poctivo. ?