Reakcia na: irizar #44933:
Od vyjadrenia hovorkyne do médií po skutočné pracovno-právne rozviazanie pracovného vzťahu s daným vodičom je dosť ďaleko (veľa krokov a veľa ľudí).
Inak tam jazdi minibus a nasledne vykona rozvoz vodicov. Rano je to presne naopak. Minibus pozbiera vodicov a nasledne vykona spoj na linke 3.
Moky
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef3934252b2e21ea